Skip to Content

حادثه:

نداشتن «کلاه ایمنی» جوان بیست ساله میبدی را به کام مرگ کشاند


افسر راهنمایی رانندگی علت اصلی تصادف چند روز پیش خیابان شهید میرباقری میبد، انحراف به چپ خودروی تیبا ذکر کرد.

قراخوانی افسر راهنمایی رانندگی میبد در گفتگو با میبد خبر، علت اصلی تصادف روز پنجشنبه، خیابان شهید میرباقری(محمودآباد) میبد را، انحراف به چپ خودروی تیبا انسته و اظهار داشت: به علت نبود خط ترمز، میزان سرعت موتورسیکلت قابل اندازه گیری نبود ولی راکب بیست ساله موتورسیکلت به علت نداشتن کلاه ایمنی و شدت ضربات وارده به سر و کتف وی، درجا جان داده است.

لازم بذکر است، حوالی ساع 12 پنجشنبه گذشته، در اثر برخورد یکدستگاه موتورسیکلت با خودروی تیبا، در خیابان شهید میرباقری، راکب 20 ساله موتورسیکلت جان خود را از دست داد.
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


میبدی
سلام
کلاه ایمنی بسیار مناسب و با اهمیت است اما تا آنجا که ما مشاهده کردیم و در عکس ها هم مشهود است جراحت شدید قسمت کتف و خونریزی بسیار شدید از این ناحیه عامل فوت بوده است.
متاسفانه هر موقع تصادف موتورسیکلت مطرح می شود تنها عامل فقط کلاه ایمنی معرفی می شود.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۶ ۱۳:۵۵

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.