Skip to Contentنخستین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه و کشاورزی در مجموعه ورزشی فجر اردکان گشایش یافت.

مجتبی کمال آبادی مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر در خصوص این نمایشگاه تخصصی گل و گیاه و کشاورزی بیان داشت: نخستین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه و کشاورزی اردکان در فضایی به وسعت 800 متر مربع و با 54 غرفه در مجموعه ورزشی فجر اردکان آغاز به کار کرده است.

وی افزود: غرفه داران این نمایشگاه از تولیدکنندگان گل و گیاه بوده و بیشتر از مناطق شمال کشور، محلات و یزد می باشند.

کمال آبادی ادامه داد: این نمایشگاه علاوه بر عرضه انواع گل‌ها و گیاهان آپارتمانی  و تولیدات کشاورزی،  به معرفی و ارائه آموزش در مورد سموم، انواع بذر و ابزارآلات کشاورزی می‌پردازد.

وی در پایان با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف نمایش توانمندی‌های کشاورزان و پرورش‌دهندگان گل و گیاه و رونق کسب و کار آنها برگزار شده، اظهار داشت: با توجه به موضوع کم‌آبی در یزد، در این نمایشگاه به موضوع بروز شدن علوم مرتبط با کشاورزی و روش‌های آبیاری نوین پرداخته خواهد شد.

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ 27 لغایت 31 فروردین ماه از ساعت 17 الی 23 در مجموعه ورزشی فجر اردکان واقع در فلکه شفق برای بازدید عموم دایر می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.