Skip to Content

با حضور بانوان میبدی؛


صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و بانوان میبدی نخستین شرکت تعاونی بانوان کارآفرین در شهرستان میبد تاسیس شد.

به گزارش میبد خبر، کبری خواجه پور مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در اولین جلسه شرکت تعاونی بانوان کارآفرین شهرستان میبد بیان داشت: با توجه به وجود پتانسیل های خوب در میان بانوان میبدی و در راستای ارج نهادن به خدمات شایسته بانوان کارآفرین میبدی و استفاده از توان بانوانی که با حداقل فعالیت قدم در راه کارآفرینی و ایجاد اشتغال گذاشته، اقدام به ایجاد شرکت تعاونی کارآفرینی بانوان شد.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر 3 هزار نفر بانوی بیمه شده در شهرستان میبد مشغول به فعالیتهای تولیدی، خدماتی و مشاغل خانگی هستند، افزود: این تعاونی با اهداف کارآفرینی، اشتغال، در آمدزایی بویژه توانمند سازی، خودباوری، آموزش بانوان، استفاده از تسهیلات دولتی و ارتقا فعالیتهای گردشگری ایجاد تاسیس شده و امیدواریم بتوانیم قدمهای مثمر ثمری برای جامعه خصوصا قشر بانوان برداریم.

خواجه پور در پایان با اشاره به اینکه حضور در این جلسه برای تمامی بانوان که فعالیتی اشتغال زا دارند آزاد است، اذعان داشت: با توجه به پراکندگی فعالیت بانوان در شهرستان و نبود اطلاعات و آمار کافی از نوع فعالیتها، تعاونی بهترین راه تجمیع سرمایه های خرد بانوان جهت ایجاد کسب و کار در جامعه است و در این زمینه توسعه تعاونی های بانوان گامی بسوی تولید ملی و حمایت از سرمایه ایرانی می باشد.

در این جلسه که با حضور 58 نفر از بانوان میبدی تشکیل شد برای تعیین هیئت مدیره و بازرس این تعاونی اقدام به رای گیری شد.

بر اساس شمارش آرا خانمها فاطمه چوپان، فاطمه شریف، اشرف فلاح، طاهره سادات میرطالبی و طیبه سادات حظیره ای به ترتیب با 40، 33، 30 و 21 رای بعنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و خانمها نجمه اقبال، شهناز زاده عساکره و راضیه شرف الدینی به ترتیب با 16،15 و 13 رای بعنوان اعضای علی البدل این تعاونی  برای مدت 3 سال انتخاب شدند.

در ادامه جلسه  نیز پس از رای گیری خانم کبری خواجه پور با بدست آوردن حداکثر آرا بعنوان بازرس این تعاونی مشخص شد.

در پایان این جلسه مقرر شد تا مکانی به عنوان دفتر این تعاونی برای رجوع و عضوگیری بانوان معین شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.