Skip to Content

به مناسبت دهه مبارک فجر؛


به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر نخستین سالن ورزشی چند منظوره خیری ویژه معلولین با حضور مدیرکل اداره بهزیستی استان و جمعی از مسئولین شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، برای احداث این مجموعه ورزشی که حاج محمدرضا فلاح به یاد فرزندانش محمدکاظم و غلامرضا فلاح در زیربنای 400 مترمربع ساخته است 300 میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل بهزیستی استان در این مراسم گفت: اگر نگاه خوب خیرین به سمت سازمان بهزیستی در جهت خدمات به جامعه معلولین نبود ما نمی‌توانستیم این‌قدر به معلولین خدمات ارائه دهیم.

دکتر عفتی افزود: ورزش باعث حضور معلولین در اجتماع و بالا رفتن اعتماد به‌ نفس آن‌ها می‌شود به‌ طوری‌که امروز حضور معلولین در مسابقات پارالمپیک و جهانی در رشته‌ های مختلف بسیار پررنگ است.

سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد هم بابیان اینکه 2 هزار و 750 پرونده معلولین در اداره بهزیستی میبد ثبت‌ شده است، گفت: امروز بیش از 70 نفر از معلولین شهرستان میبد در رشته‌ های ورزش تنیس روی میز، والیبال نشسته و تیراندازی حائز رتبه‌های استانی و کشوری هستند که امیدواریم با افتتاح این سالن ورزشی زمینه فعالیت معلولین بیشتر شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.