Skip to Content

به مناسبت دهه مبارک فجر؛


به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر نخستین سالن ورزشی چند منظوره خیری ویژه معلولین با حضور مدیرکل اداره بهزیستی استان و جمعی از مسئولین شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، برای احداث این مجموعه ورزشی که حاج محمدرضا فلاح به یاد فرزندانش محمدکاظم و غلامرضا فلاح در زیربنای 400 مترمربع ساخته است 300 میلیون تومان هزینه شده است.

مدیرکل بهزیستی استان در این مراسم گفت: اگر نگاه خوب خیرین به سمت سازمان بهزیستی در جهت خدمات به جامعه معلولین نبود ما نمی‌توانستیم این‌قدر به معلولین خدمات ارائه دهیم.

دکتر عفتی افزود: ورزش باعث حضور معلولین در اجتماع و بالا رفتن اعتماد به‌ نفس آن‌ها می‌شود به‌ طوری‌که امروز حضور معلولین در مسابقات پارالمپیک و جهانی در رشته‌ های مختلف بسیار پررنگ است.

سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد هم بابیان اینکه 2 هزار و 750 پرونده معلولین در اداره بهزیستی میبد ثبت‌ شده است، گفت: امروز بیش از 70 نفر از معلولین شهرستان میبد در رشته‌ های ورزش تنیس روی میز، والیبال نشسته و تیراندازی حائز رتبه‌های استانی و کشوری هستند که امیدواریم با افتتاح این سالن ورزشی زمینه فعالیت معلولین بیشتر شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان