Skip to Content

با حضور اساتید بنیاد امامت قم

نخستین جلسه «دوره امام شناسی» در سال جدید تشکیل شد


در راستای تقویت باورهای جامعه نسبت به جایگاه و مقام اهل بیت و اصلاح و افزایش معرفت صحیح و اصیل شیعی نسبت به مقام امامت؛ دوره جامع امام شناسی در شهرستان میبد در حال برگزار می باشد.

به گزارش میبد خبر،  این دوره توسط موسسه فرهنگی قرآن و عترت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و با همکاری و تدریس اساتید بنیاد امامت قم در حال برگزاری می باشد.

این دوره در ۶ ترم و با روشی نوین به شناخت و معرفی جایگاه حجت های الهی در دین و تبیین جنبه های مختلف بحث امامت (همانند تحلیل تاریخی تشیع، شئون و وظایف امام، خلقت امام، تکلیف انسان ها در مقابل امام ) می پردازد.

 هدف از برگزاری دوره  امام شناسی واکسینه کردن افراد جامعه در برابر شبهات و هجوم رسانه ای ماهواره ای و بالا بردن معرفت و آگاهی جامعه و دفاع از عقاید شیعه و انتقال به نسل بعد می باشد.

این دوره  با حضور استاد خاطری از اساتید بنیاد امامت قم و شرکت کنندگان در دوره درسالن اجتماعات دبستان قرآنی نورالمهدی برگزار شد.

در پایان دوره نیز گواهی معتبر به شرکت کنندگان در دوره اعطاء و شرکت کنندگان موفق و فعال در راستای گسترش معارف اهل بیت جهت برگزاری کلاس در همین زمینه به کار گرفته خواهند شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.