Skip to Content

مدیر فرهنگی دانشگاه حایری خبر داد:

نخستین تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه آیت الله حائری میبد برگزار می گردد


کریمی مدیر فرهنگی دانشگاه از برگزاری نخستین تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه به همت بسیج دانشجویی وبا همکاری امور فرهنگی خبر داد.

به گزارش میبد خبر؛ کریمی مدیر فرهنگی دانشگاه از برگزاری نخستین تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه به همت بسیج دانشجویی وبا همکاری امور فرهنگی خبر داد.

وی گفت: نظر به اهمیت و جایگاه ویژه تفکر، تحلیل و بررسی مسائل کلان فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(دام ظله) و تاکیدات ریاست محترم جمهور مبنی برتحلیل و روشنگری مسائل و اتفاقات مهم و اساسی کشور به ویژه مساله هسته ای و بیانیه لوزان در جوامع علمی و مراکز دانشگاهی، اولین تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه با موضوع"بیانیه لوزان، هست ها و بایدها" برگزار می گردد.

کریمی در ادامه گفت: این جلسه تریبون آزاد روز یکشنبه 6 اردیبهشت 94  ساعت 12 در بوستان فرهنگ و اندیشه دانشگاه برگزار خواهد شد که دانشجویان به ارائه نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود در رابطه با توافقات هسته ای و بیانیه لوزان بصورت آزادانه، مستند و منطقی می پردازند که در پایان مجموع نظرات و دیدگاه ها توسط کارشناس برجسته استانی جمع بندی خواهد شد.

مدیر فرهنگی دانشگاه در پایان ضمن دعوت از تمامی دانشجویان دانشگاه جهت شرکت در این برنامه ارزشمند و طرح دیدگاه های خود اظهار داشت: این جلسه اولین تریبون آزاد دانشجویی دانشگاه است که جلسات بعدی آن به مرور زمان در موضوعات مهم و کلان فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی برگزار می گردد که دانشجویان در آن از نظرات و دیدگاه های یکدیگر بهره مند خواهند شد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.