Skip to Content


نخبه میبدی؛ برگزیده اولین المپیاد سلولهای بنیادی دانش آموزی کشور


دانش آموز دبیرستان استعدادهای درخشان شهید رحیمی فر میبد توانست مدال طلای المپیاد سلولهای بنیادی و پزشکی باز ساختی کشور را به دست آورد.

به گزارش "میبد خبر"؛ آیین اختتامیه اولین المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانش آموزی کشور روز شنبه با حضور دبیر ستاد سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار و در جریان آن، از ۲۸ برگزیده نهایی این المپیاد تجلیل شد.

بنابراین گزارش محمدجواد انتظاری میبدی دانش آموز سال سوم تجربی دبیرستان استعدادهای درخشان شهید رحیمی فر میبد توانست مدال طلای المپیاد سلولهای بنیادی و پزشکی باز ساختی کشور را به دست آورد.

گفتنی است در مرحله اول این المپیاد ۳۲۰۰ نفر شرکت کرده بودند که از این تعداد ۴۰۰ به مرحله بعد راه یافتند. سپس از این تعداد ۲۸ نفر به مرحله نهایی این المپیاد حضور پیدا کردند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.