Skip to Content


نتایج آزمون طرح ملی حفظ قران کریم سازمان اوقاف در میبد اعلام شد +اسامی


با پایان یافتن 5 مرحله از طرح ملی حفظ قران کریم سازمان اوقاف وامور خیریه در سراسر کشور و برگزاری آزمون ،نتایج قبول شدگان اعلام شد.

به گزارش میبد خبر، دلاوری سرپرست اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میبد بیان داشت: طرح ملی حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف بر مبنای فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص تربیت ده میلیون حافظ قرآن کریم از سال 1390 آغاز شد که هرساله در پایان سال ازبین شرکت کنندگان در این طرح آزمون علمی برگزار می شود و به آن دسته از شرکت کنندگان در طرح که بتوانند حد نصاب های لازم را کسب کنند گواهی معتبر سازمان اوقاف وامور خیریه اعطا می شود.

وی افزود: به همین منظور در پایان طرح مرحله 5 حفظ قران کریم که در تاریخ 28  یهمن ماه سال جاری آزمون مذکور برگزارشد و اسامی حافظان محترمی که حد نصاب مورد نظر را کسب نمودند به تفکیک رشته آزمون اعلام می شود و متعاقبا گواهی حفظ آنها صادر خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.