Skip to Content

فرمانده انتظامی شهرستان میبد؛

نباید به بهانه چهارشنبه سوری امنیت شهروندان مورد تهدید قرار بگیرد/ برخورد جدی پلیس با هنجارشکنان


فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: پلیس خواهان شادی و نشاط مردم است، اما نباید به بهانه چهارشنبه سوری امنیت شهروندان مورد تهدید قرار بگیرد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ موسوی ضمن اعلام برخورد جدی پلیس با هنجارشکنان در چهارشنبه آخر سال، تأکید کرد: نیروی انتظامی همانند سال‌های گذشته با مزاحمت برای مردم، رفتارهای ناپسند و خطرآفرین، ایجاد راهبندان، سد معبر و اختلال در نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع و جدی خواهد نمود.

سرهنگ موسوی اضافه کرد: در این رابطه با خودروهایی که بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را مختل نمایند و یا اقدام به سلب آرامش شهروندان نمایند برخورد قانونی می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: خودروهای متخلف بدون هیچ ملاحظه ای توقیف و تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ نگهداری می شوند.

سرهنگ موسوی با بیان این که پلیس خواهان شادی و نشاط مردم است، اما نباید به بهانه چهارشنبه سوری امنیت شهروندان مورد تهدید قرار بگیرد، از مردم خواست به توصیه های پلیس و مسئولان برای پیشگیری از حوادث ناگوار، توجه کنند و در صورت مشاهده تخلف، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ گزارش نمایند.

این مسئول در پایان اظهار امیدواری کرد: امسال نیز همچون سال های گذشته با همکاری و همیاری شهروندان با پلیس و در سایه امنیت و آرامش ، روزهای پایانی سال را با کمترین حوادث سپری کنیم.

نارین خبر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.