Skip to Content

فوری؛

نایب قهرمانی ورزشکار میبدی در رقابتهای تنیس روی میز معلولان آسیا – اردن


مهدی معصومی، ورزشکار تنیس روی میز میبدی، در مسابقات قهرمانی معلولان آسیا که در اردن برگزار می شود، به مدال نقره دست یافت.

به گزارش میبد خبر، رقابتهای قهرمانی ۲۰۱۵ آسیا از ۲ تا ۶ آبان ماه به میزبانی شهر امان، پایتخت کشور اردن برگزار شد  که در این مسابقات، مهدی معصومی، ورزشکار معلول میبدی، در دور فینال بازی را به رقیب کره ای خود واگذار کرده و به مدال نقره بسنده کرد.

لازم بذکر است با توجه به حضور تیم های برتر آسیایی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و امتیازات کسب شده در رنکنیگ بین المللی و کسب سهمیه پارالمپیک ریو موثر است.
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.