Skip to Content

منتخب مردم تفت و میبد در جمع اعضای شورای شهر میبد:


منتخب مردم شهرستان‌های تفت و میبد برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع اعضای شورای اسلامی شهر میبد گفت: یکی از عمده‌ترین مشکلات شهر میبد، ناپایدار بودن مدیریت شهری است و این مسأله برای مجموعه شهری آسیب‌زا است.

به گزارش میبدخبر، دکتر سید جلیل میرمحمدی‌میبدی صبح دیروز در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر میبد که با حضور تمامی اعضای این شورا و شهردار میبد برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات مجموعه شهرداری و شورا در فراهم آوردن محیط مناسب شهری برای رفاه شهروندان، اظهار داشت: اینکه در شهر میبد به طور میانگین هر سال یک شهردار بیاید و برود، کار درستی نیست و لذا یکی از عمده‌ترین مشکلات این شهر، ناپایدار بودن مدیریت شهری است که این مسأله برای مجموعه شهری آسیب‌زا است.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان یزد در ادامه به بیان برخی مشکلات و مطالبات مردم پرداخت و از مسئولان شهری خواست، نسبت به حل مشکلات مردم دغدغه داشته باشند و در جهت رفع مشکلات تلاش کنند.

وی بیان داشت: شهرداری باید علاوه بر بحث آرایش شهری، به پیرایش شهر و رفع موانع بصری و سد معبر بپردازد تا چهره‌ی شهر زیبا و خوشایند باشد.

منتخب مردم شهرستان‌های تفت و میبد برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رئیس شورا و شهردار میبد در اسرع وقت مشکلات و موانع را احصا و مکتوب کنند تا با همکاری دیگر مسئولان نسبت به پیگیری آنها اقدام نماییم.

میرمحمدی‌میبدی تأکید کرد: باید از ظرفیت و توانایی همه میبدی‌ها برای پیشبرد اهداف و برنامه‌ها استفاده کرد، چه بسا بسیاری از نحبگان میبدی، در نقاط دیگر کشور و حتی در مراکز و نهادهای مهم در پایتخت مسئولیت دارند که باید از کمک آنها برای خدمت به مردم بهره برد.

منتخب مردم تفت و میبد در مجلس یازدهم در پایان اضافه کرد: البته بنده نیز بنا به تجربه و مسئولیتی که در اختیار دارم با تمام توان در خدمتگزاری حاضر هستم و هر جا که لازم باشد، کمک خواهم کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.