Skip to Content

خود زنی اصلاح طلبان؛

می خواهید ایران را از دست چه کسی نجات بدهید؟!


شنیده‌ها حاکی از آن است که اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری با شعار « نجات ایران» وارد عرصه انتخابات می‌شوند.

به گزارش میبد خبر، گویا قرار است اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی با شعار «نجات ایران» وارد میدان رقابت ها ‌شوند.  این تصمیم عجیب در حالی اتخاذ شده که دولت در این 4 سال توسط اصلاح طلبان مدعی اعتدال اداره می شد. شاهد آن هم بازگشت مدیران و وزرای اصلاحات و کارگزاران  به عرصه مدیریتی کشور است.

البته ممکن است به بن بست رسیدن برجام، افزایش واردات و تعطیلی دومینو وار کارخانجات داخلی، افزایش بی سابقه رکود، افزیش تورم، افزایش بیکاری، رسوایی حقوق های نجومی،  ماجرای فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان، اعتراض به وزرای میلیاردر مسن و ناکارآمد، عدم تحقق وعده های رنگارنگ و به طور کلی کارنامه خالی روحانی اصلاح طلبان را به فکر عبور از روحانی رسانده است. شاید شعار «نجات ایران» در کنار ثبت نام گزینه هایی نظیر جهانگیری و هاشمی طبا نیز از همین تفکر نشات گرفته باشد.

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.