Skip to Content

+گزارش تصویری/ آیت الله اعرافی در جلسه شورای فرهنگ عمومی:

میبد به نسبت جمعیت، رتبه نخست را به لحاظ تعداد معتکفین در استان کسب کرده است/ در محتوا و اجرا و استفاده از سینما دانش آموز دقت لازم را داشته باشید


اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میبد در سال95 صبح روز گذشته (شنبه) در بیت آیت الله اعرافی برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"،در این جلسه آیت الله اعرافی بیان داشت: به نسبت جمعیت، میبد در استان رتبه نخست را در اعتکاف از لحاظ تعداد شرکت کننده معتکف کسب کرده است و این جای شکر دارد.

امام جمعه میبد در ادامه با اشاره به شروع فعالیت سینمای دانش آموز خطاب به رییس آموزش و پرورش میبد بیان داشت: در محتوا و اجرا و استفاده از سینما دانش آموز دقت لازم را داشته باشید.

تشکیل کارگروه ورزش، تشکیل کارگروه مساجد، برگزاری یادواره شهدا، افتتاح موزه شهدا و پیگیری طرح مهندسی مهاجرتها از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه بود.

آیت الله اعرافی همچنین با اشاره به برنامه ریزی جهت برنامه های نیمه شعبان، بر حذف مسائل حاشیه ای و رعایت مسائل بهداشتی در اعیاد شعبانیه تاکید کرد.

برگزاری دوسالانه کنگره شعر توحیدی از مصوبات دیگر این جلسه بود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.