Skip to Content

مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج میبد:

میبد به قطب تنیس استان تبدیل خواهد شد


مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج میبد، راه اندازی 31 خانه تنیس در میبد را بزرگترین دستاورد تربیت بدنی سپاه میبد دانست.

میبد خبر؛

مهدی دهقانی مدیریت تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج میبد با اعلام این خبر راه اندازی 31 خانه تنیس در محلات مختلف شهرستان میبد در طول دو سال گذشته گامی بلند در مسیر استعدادیابی جوانان و نوجوانان برای راه یابی به مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کشور عنوان کرد.

وی این اقدام را دستاوردی بزرگ جهت ارتقاء سطح ورزش شهرستان و پر کردن اوقات فراغت جوانان و استفاده بهینه از فضای حسینیه ها و مهمانسراهای هییأت مذهبی میبد خواند و گفت: همکاری خوب مسئولین هیأت های مذهبی میبد، فرماندهی محترم سپاه و اعضای محترم شورای شهر و هیأت تنیس روی میز میبد با تربیت بدنی سپاه مهمترین عامل در راه اندازی خانه های تنیس بود که از کلیه این عزیزان کمال تشکر را داریم.

وی افزود جهت فعال و پویا بودن ورزش تنیس روی میز و جلوگیری از تعطیلی خانه های تنیس سانس ها به دو بخش خواهران و برادران تقسیم شده و لیگ تنیس روی میز بصورت گردشی هر ماه در یکی از خانه های تنیس در دو بخش خواهران و برادران در حال برگزاری است. وی اظهار امیدواری کرد انشاا... با توجه به امکاناتی که حاصل شده در دو سال آینده با آموزش و تمرین، جوانان میبدی قله های رفیع پیروزی در این عرصه را تسخیر خواهند کرد و میبد بزودی به قطب تنیس استان تبدیل خواهد شد.

دهقانی در جواب سؤالی در خصوص اینکه وضعیت امکانات و فضاهای ورزشی بسیج در میبد چگونه است؟ تصریح کرد: با افتتاح 6 سالن ورزشی در سال 1393 جهت ورزشهای مختلف برای استفاده طرحهای صالحین مساجد، بسیجیان و پایوران رسمی سپاه وکلیه شهروندان عزیز الحمدا... کمبودی از نظر فضای ورزشی در میبد نداریم و آنچه در میبد در بخش ورزش می توان به عنوان یک کمبود از آن یاد کرد، تبلیغات و فرهنگسازی است که در نوع خود هزینه بر است. وی ادامه داد تربیت بدنی سپاه در پنج سال گذشته از کانال حوزه های مقاومت بسیج و پایگاه های بسیج در محلات تلاش مضاعفی جهت اشاعه ورزشهای دوچرخه سواری، پیاده روی، کوهنوردی و دفاع شخصی در قالب همایش های دوچرخه سواری 30 شب 30 مسجد، مسجد تا مصلی و ... در شهرستان میبد انجام داده است و فرهنگ سازی و گسترش ورزشهای کشتی، تیراندازی، سوارکاری، شنا، اسکیت و دو و میدانی در دستور کار فعلی این واحد می باشد.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.