Skip to Contentفرماندار میبد گفت: گفت: تا کنون 3 میلیارد تومان از طریق ارگان‌ها و هیئات مذهبی میبد به مناطق سیل‌زده کمک شده است.

به گزارش میبد خبر، فرماندارمیبد با بیان اینکه مردم این شهرستان با کمک‌ رسانی خود به سیل‌ زدگان حماسه آفریدند، بیان داشت: مردم میبد با کمک‌رسانی خود به سیل‌زدگان حماسه آفریدند و این امدادرسانی با تمهیداتی که اندیشیده شده در قالب ساختمان‌سازی و تأمین کاشی ادامه می‌یابد.

وی افزود: تا کنون 3 میلیارد تومان از طریق ارگان‌ها و هیئات مذهبی میبد به مناطق سیل‌زده کمک شده است.

حسین فلاح اظهار داشت: برای تبیین وضعیت مناطق سیل‌ زده جلسه‌هایی برگزارشده و عمق مشکلات شهرهای سیل‌زده بازگو شده است، همچنین با توجه به اینکه شهرستان میبد تولیدکننده 40 درصد کاشی کشور است با شرکت‌های کاشی مذاکراتی در تأمین کاشی و ساختمان‌سازی شده است.

وی در پایان تصریح داشت: با توجه به نگاه خوب مردم شهرستان و پویش و خیزشی که ایجاد شده، مردم شهرستان به‌ تبع دیگر شهرهای کشور از امدادرسانی به سیل‌زدگان دریغ نخواهند کرد و با فرهنگ سازی که شده مردم حتی نذورات خود را در قالب کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده اهدا می‌کنند.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.