Skip to Content

در یک نظرسنجی تلگرامی؛

میبدی ها به عملکرد شورای شهرشان روی خوش نشان ندادند


در یک نظرسنجی که بصورت الکترونیکی و در فضای مجازی تلگرام صورت گرفت، بیش از 75 درصد کاربران نسبت به عملکرد اعضای کنونی شورای شهر میبد اعلام نارضایتی کردند.

به گزارش میبد خبر، پس از انتشار یک پست نظرسنجی الکترونیکی در کانال تلگرام نارین خبر و با طرح این سوال که "عملکرد اعضای شورای شهر میبد در دوره چهارم چگونه بوده است؟" نتایج جالب و قابل توجهی به دست آمد.

در این نظرسنجی بیش از ۷۵ درصد کاربران نسبت به عملکرد اعضای کنونی شورای شهر میبد اعلام نارضایتی کردند و به گزینه خیلی بد رأی دادند.

همچنین ۸ درصد از شرکت کنندگان عملکرد اعضای شورای شهر میبد را ضعیف ارزیابی کردند و ۷ درصد گزینه عالی، ۶ درصد گزینه متوسط و ۵ درصد گزینه خوب را انتخاب نمودند.

انتهای پیام/

نارین خبر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.