Skip to Content

با دمای ۴۴ درجه؛


کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: بافق و اردکان با دمای ۴۵ و اشکذر، میبد و عقدا هم با دمای ۴۴ درجه، گرمترین شهرهای استان یزد در روز شنبه بودند.

به گزارش میبد خبر، کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در همین مدت اردبیل با دمای ۲۷ درجه، خنک ترین مرکز استان کشور گزارش شد.

محمد رضا شیرغلامی افزود: بافق و اردکان با دمای ۴۵ و اشکذر، میبد و عقدا هم با دمای ۴۴ درجه، گرمترین شهرهای استان یزد در روز شنبه بودند.

وی با بیان اینکه امروز و فردا همچنان هوای گرم بر استان یزد حاکم خواهد بود اظهار داشت: بیشینه دمای هوای شهر یزد طی این ۲ روز به ۴۴ می رسد.

کاهش سه تا پنج درجه ای دما در روزهای سه شنبه و چهارشنبه

شیرغلامی در ادامه افزود: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری با شمالی شدن جریانات، کاهش موقتی سه تا پنج درجه ای دمای هوا را در پیش داریم و دمای هوا طی این ۲ روز به ۳۹ درجه خواهد رسید.

این کارشناس هواشناسی تصریح کرد: همچنین برای روز سه شنبه، وزش باد نسبتاً شدید با احتمال گرد و خاک هم دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.