Skip to Content

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد عنوان کرد


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از میزبانی شهرستان میبد در بیست و هشتمین دوره جشنواره تئاتر استانی یزد خبر داد.

به گزارش میبد خبر،  مجید جوادیان زاده با اشاره به انتخاب یزد بعنوان پایتخت کتاب ایران،گفت:همه اصحاب فرهنگ و هنریزد باید سفیرکتاب و کتابخوانی باشند.

وی افزود: با انتخاب یزد بعنوان پایتخت کتاب ایران یک مسئولیت ملی به دوش همه اصحاب فرهنگ و هنر است تا در جریان آگاهی و دانایی به ایفای نقش بپردازند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد به افزایش حلقه های کتاب و کتابخوانی در جامعه اشاره کرد و بیان داشت: تمام تلاشمان این خواهد بود که برنامه های عمومی را در سطح جامعه افزایش بدهیم. امسال با توجه به ظرفیت و پتانسیل های شهرستانهای استان یزد برنامه های متنوعی برگزار می شود.

وی در ادامه در ارتباط با برگزاری جشنواره تئاتر استانی یزد اذعان داشت: شهرستان میبد میزبان بیست و هشتمین دوره جشنواره تئاتر استانی خواهد بود که ١٩ الی ٢٣آبان برگزار خواهد شد.

جوادیان زاده در عین حال از برگزاری چند نکوداشت و همچنین همایش معاونان فرهنگی سراسر کشور در یزد خبر داد و اظهار داشت:زمان دقیق این برنامه های بزودی اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.