Skip to Content

با هوشیاری ماموران پليس استان يزد:

ميوه هاي ميلياردي به مقصد نرسيد


جانشين فرمانده انتظامي استان يزد از کشف 21 تن انواع ميوه هاي خارجي قاچاق به ارزش 6 ميليارد ريال در بازرسي از دو دستگاه تريلي خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ " عطاءا... احمدي" اظهار داشت: ماموران پليس استان يزد هنگام کنترل محورهاي ورودي استان، دو دستگاه تريلي کانتينردار را که از بندرعباس عازم تهران بودند براي بازرسي متوقف کردند.

وي ادامه داد: در بازرسي از تريلي ها مقدار 21 تن انواع ميوه هاي خارجي قاچاق فاقد مجوز گمرکي شامل: سيب، گلابي، انگور و ليمو کشف شد.

سرهنگ احمدي ارزش برآورد شده اين محموله قاچاق را 6 ميليارد ريال بيان کرد و تصريح کرد: ماموران پليس در رابطه با اين کشفيات، سه متهم را دستگير و به مقامات قضائي معرفي کردند.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.