Skip to Content

پلیس راهور میبد:

ميبد رتبه دوم تصادفات جرحي و فوتي استان يزد را داراست


پليس راهور شهرستان ميبد گفت: رتبه دوم تصادفات جرحي و فوتي استان يزد از آن شهرستان ميبد است.

به گزارش میبد خبر، جعفر قراخانی اظهار داشت: میبد رتبه دوم جمعیت بعد از مرکز استان را با   100هزار شهروند دار است و رتبه دوم تصادفات فوتی و جرحی استان یزد نیز از آن این شهرستان است.

رئیس پلیس راهور میبد با بیان اینکه بیشترین عامل تصادفات در میبد، بی‌احتیاطی راکبان موتورسوار است، عنوان کرد: علت اصلی تصادفات شهری موتورسواران هستند که سرعت زیاد و نداشتن کلاه ایمنی و ضربه به سر باعث این حوادث می‌شود.

قراخانی با بیان اینکه میبد دارای 800هزار هکتار اراضی میراثی است، افزود: مشکل اصلی و عمده ترافیک این شهرستان، تک خیابانی بودن است.

وی بیان کرد: تقریبا اغلب اصناف شهرستان میبد در این خیابان تجمع دارند که این امر سبب ترافیک سنگین در شهر شده و اگر خود مردم و کسبه همکاری لازم برای انتقال از این خیابان را داشته باشند، تا حدی مشکل ترافیک حل می‌شود.

قراخانی با اشاره به نصب دوربین‌های کنترل سرعت در میادین شهری افزود: تا پایان امسال با همکاری شهرداری چند دوربین در میادین ورودی شهر نصب خواهد شد.

رئیس پلیس راهور میبد اظهار امیدواری کرد: با انجام اقدامات پیشگیرانه، شاهد کاهش تصادفات در میبد به ویژه تلفات منجر به فوت باشیم.

شهرستان میبد با 100 هزار نفر جمعیت در فاصله 45 کیلومتری از مرکز استان یزد قرار گرفته است.

انتهای پیام/

فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.