Skip to Content

معاون آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد:


معاون آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد گفت: سپاه الغدیر استان اربعین امسال نیز طبق سنوات گذشته در شهر کربلا جنب جسرالعباس اقدام به برپایی موکب در فضایی به مساحت هشت هزار مترمربع خواهد کرد.

به گزارش میبد خبر، سیداحمد دهقان حسینی ظهر امروز در جلسه ستاد اربعین استان یزد با اشاره به اقدامات سپاه الغدیر یزد در این زمینه گفت: سپاه الغدیر استان اربعین امسال نیز طبق سنوات گذشته در شهر کربلا جنب جسرالعباس اقدام به برپایی موکب در فضایی به مساحت هشت هزار مترمربع خواهد کرد و روزانه در این مکان شش تا هفت هزار زائر را اسکان خواهد داد.

وی ادامه داد: موکب الغدیر استان از ده روز مانده به اربعین تا دو روز پس از آن میزبان زائران اربعین حسینی است و خدمات متعدد تغذیه‌ای، بهداشتی و ... به زائران ارائه خواهد کرد همچنین تیم پزشکی سازمان بسیج جامعه پزشکی به این مکان اعزام می‌شود و زائران اربعین از خدمات درمانی آن بهره‌مند می‌شوند.

معاون آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اقدامات انجام گرفته در مناطقه سیل زده عنوان کرد: از ابتدای سال نزدیک به 30 محموله به ارزش بالغ بر 30 میلیارد ریال شامل اقلام غذایی، پتو و ... از سوی سپاه الغدیر استان کمک جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال شده است.

دهقان حسینی با بیان اینکه در بحث کمک به مناطق سیل زده سپاه الغدیر استان یزد به عنوان معین شهر هویزه خوزستان تعیین شده بود، گفت: پخت روزانه 7 تا 10 هزار پرس غذا، اعزام ادوات و وسایل مهندسی، اعزام 25 تیم‌ بهداشتی درمانی  و آموزش پزشکی به این منطقه و حضور 90 پاسدار داوطلب برای کمک به مناطق سیل زده از جمله اقامات انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه امسال 800 جهادگر از استان یزد برای کمک به مناطق سیل زده اعزام شدند، گفت: 150 میلیون ریال نیز در بحث فعالیت‌های فرهنگی، فضای سازی، هدیه به کودکان و ... در زمینه مناطق سیل زده کمک شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.