Skip to Content

رئیس شورای تأمین شهرستان میبد:


فرماندارمیبد در آستانه ایام محرم گفت: کسانی می‌توانند در سطح شهر موکب ایجاد کنند که از سازمان تبلیغات اسلامی مجوز ایجاد موکب را که مورد تأیید نیروی انتظامی و پلیس راهور باشد، دریافت کنند.

به گزارش میبد خبر به نقل از خبرگزاری صدا سیما، رئیس شورای تأمین شهرستان میبد بابیان اینکه به‌هرحال تهدیدات دشمن را باید در این ایام جدی گرفت افزود: برای پیشگیری از هرگونه اتفاق ناگوار، هیئت‌امنای مساجد و حسینیه‌ها باید، مسائل بهداشتی و امنیتی را موردتوجه جدی خود قرار دهند.

فرماندارمیبد افزود: باید چندین نفر از مرحله اول پخت غذا تا آخرین مرحله توزیع آن بین عزاداران نظارت داشته باشند.

حسین فلاح با اشاره به ایجاد موکب در سطح شهر گفت: طبق مصوبه‌ای که موردحمایت جدی دادستان و فرماندهی انتظامی قرارگرفته است؛ کسانی می‌توانند در سطح شهر موکب ایجاد کنند که از سازمان تبلیغات اسلامی مجوز ایجاد موکب را که مورد تأیید نیروی انتظامی و پلیس راهور باشد دریافت کنند.

فلاح تصریح کرد: موکب‌ها تنها از اول محرم تا سیزده محرم، در صورت رعایت مسائل امنیتی، بهداشتی و ترافیکی مجاز به فعالیت در سطح شهر می‌باشند.

وی گفت: از همه شهروندان میبد که علاقه‌مند امام حسین (ع) و اهل‌بیت هستند انتظار داریم همان‌طور که در بحث کشتار دام در منظر عمومی به ما کمک کردند و امروز در سطح کشور افتخار ما این است که در شهرستان میبد و در ایام عزاداری و جشن و مناسبت‌ها کشتار دام درملأعام نداریم در ایام محرم با رعایت خط قرمزها به ما کمک کنند.

فرماندارمیبد با اشاره به ساعت برگزاری مراسم‌های عزاداری محرم هم گفت: ساعت عزاداری در ایام محرم تا یازده و نیم تعیین‌شده است و از مردم و هیئت‌امنای مساجد و حسینیه‌ها تقاضا داریم با توجه به اینکه اول مهر بازگشایی مدارس است و برای اینکه دانش آموزان بتوانند به‌موقع و باروحیه شاد، سر کلاس‌های درس حاضر شوند؛ ساعت مراسم عزاداری را مدیریت کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.