موفقيت کارآفرین جوان میبدی در پرورش گل و گیاهان تزئینی - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentجوان کارآفرین میبدی با سرمایه اندک توانسته است از طريق تولید و تکثیر گیاهان تزئینی قدم در راه اقتصاد مقاومتی بگذارد .

به گزارش میبد خبر به نقل از ایسنا، وقتی صحبت از کار و ایجاد کارگاه می‌شود، اغلب به دلیل نداشتن سرمایه یا نداشتن ایده نو و جدید، ریسک انجام بعضی از کارها را نمی‌پذیرند . اما در این میان هستند افرادی که با سرمایه اندک و ایده‌های خلاقانه و جدید فکر خود را عملیاتی کرده و کارآفرین برتر نیز می‌شوند .

«سید محمد حسینی» یکی از جوانان میبدی است که با خوش فکری، خلاقیت و نوع آوری اقدام به پرورش گل و گیاهان تزئینی با شیوه نوين و جدید کرده و اکنون به عنوان یک جوان موفق، کارآفرین برتر در این زمینه شناخته و به عنوان یک الگو برای بسیاری از جوانان مثال‌زدنی شده است .

اين كارآفرين جوان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه یزد مي‌گويد: هر چند در ابتدا در حوزه تعمیرات سخت‌افزار نظیر موبایل، کامپیوتر و لب‌تاپ اشتغال داشتم ولی با توجه به علاقه‌مندي به گل و گیاهان تزئینی و پرورش آنها، با سرمایه اندک سه میلیون تومان در یک مفازه کوچک کار خود را شروع کرده و با فراگیری شیوه‌های جدید در تکثیر گیاهان زینتی، اكنون به عنوان یک کارآفرین برتر در شهرستان میبد شناخته شده‌ام .

وی علاقه‌مندی، خلاقیت و بکارگیری ایده‌های جدید و نو در تولید و تکثیر گیاهان زینتی را هدف موفقیت خود مي‌خواند و اضافه مي‌كند: اولین کارآفرینی هستم که شروع به راه‌اندازی کارگاه ساخت ترادیوم در شهرستان میبد کرده‌ام وعلاوه بر آن، اولین پرورش دهنده و تکثیر کننده انواع ساکولنت‌ها دراین شهرستان نیز هستم و امیدوارم در آینده نزدیک دیگر نیازی به خرید ساکولنت از شهرستان‌های دیگر نباشیم .

حسینی بیان مي‌كند: اگر در این زمینه مورد حمایت و توجه مسئولان به ویژه جهاد کشاورزی قرار بگیرم و با دريافت تسهیلات کم‌بهره مي‌توانند خيلي زود یک کارگاه مجهز و بزرگ را راه‌اندازی و از طريق آن اشتغالزایی داشته باشم.

این کارآفرین جوان میبدی از علاقه‌مندان به اين حرفه مي‌خواهد بدون ترس ولي با كسب تجربه و آموزش فنون جدید در اين حوزه ورود كنند تا بتوانند برای خود و دیگران اشتغالزایی کنند .

گفتنی است؛ سید محمد حسینی در مدت شش ماه فعاليت خلاقانه نه تنها پیشرفت رضايت‌بخشي داشته بلكه توانسته است كه رضایت مشتریان را جلب كند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.