Skip to Content

تصاویر تودیع و معارفه:

موسوی جایگزین محمدی در سمت فرماندهی انتظامی میبد شد


صبح امروز، سرهنگ ولی الله محمدی از سمت خود تودیع و سرهنگ سید طاهر موسوی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی میبد مشغول به فعالیت شد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و کنونی نیروی انتظامی شهرستان میبد با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان، امام جمعه موقت میبد، فرماندار و شهردار میبد، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد و تنی چند از دیگر مسئولین شهرستان در محل نمازخانه نیروی انتظامی میبد برگزار شد.

در این مراسم، سرهنگ ولی الله محمدی از سمت خود تودیع و سرهنگ سید طاهر موسوی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی میبد مشغول به فعالیت شد.

سرهنگ محمدی از تیرماه ۹۲ در این سمت مشغول بود و گفته می‌شود از این پست در مرکز تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان یزد، مشغول به کار خواهد شد.

سرهنگ موسوی اهل استان یزد نیست و به نظر می‌رسد جوانترین فرمانده نیروی انتظامی سالهای اخیر شهرستان میبد باشد.

منبع: میبدما
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


کبیری
با آرزوی بهترین ها برای جناب سرهنگ محمدی و آرزوی موفقیت و سربلندی برای فرمانده جدید انتظامی شهرستان
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ ۱۷:۱۶

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.