Skip to Content

رییس بهزیستی میبد:


رئیس بهزیستی میبد گفت: موسسات خیریه و سمن هایی که دارای مجوز هستند می توانند جمع آوری زکات فطره وکفاره را در روز عید فطر سال 97 داشته باشند.

به گزارش میبد خبر، سید محسن فلاح در جلسه‌ای که به منظور نحوه جمع‌آوری زکات فطره با حضور مدیران موسسات خیریه  تحت نظارت بهزیستی و کارشناس مشارکت‌های مردمی بهزیستی برگزار شد، بیان داشت: موسسات خیریه و سمن هایی که دارای مجوز هستند می توانند جمع آوری زکات فطره وکفاره  را در روز عید فطر سال ۹۷ داشته باشند.

وی بیان کرد: آن دسته از موسسات خیریه  که گروه هدف آنها ایتام، بیماران، کودکان، معلولین و آسیب دیدگان اجتماعی هستند برای جمع آوری زکات فطره در اولویت قرار دارند.

اعلام اسامی  موسسات خیریه متقاضی جمع آوری زکات وکفاره از سوی کارشناس مشارکت به سازمان بهزیستی استان یزد جهت صدور مجوز از سوی سازمان، نصب پایگاه‌های جهت جمع آوری زکات فطره در سطح شهر ومحلهای برگزاری نماز عید فطر توسط موسسات، تامین هزینه های جمع آوری زکات فطره و توزیع آن بین معلولین، مراجعین نیازمند و مددجویان تحت پوشش وتوزیع بروشور و پاکتهای جمع آوری زکات و کفاره توسط موسسات دارای مجوزبهزیستی متقاضی از مصوبات این جلسه بود.

لازم به ذکر است کلیه همشهریان عزیز می توانند جهت تحویل زکات فطره خود به اداره بهزیستی میبد واقع در بلوار نواب صفوی جنب میدان مادربه واحد امور مشارکتهای مردمی بهزیستی مراجعه یا با شماره ۷۳-۳۲۳۲۰۰۷۲ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.