Skip to Content


موزه علوم طبیعی و حیات وحش میبد به زودی به بهره برداری خواهد رسید


موزه علوم طبیعی و حیات وحش میبد که با مشارکت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد مرمت گردیده در آستانه بهره برداری قرار دارد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، "رسول مشتاقیان" رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد با تصریح این خبر گفت: موزه علوم طبیعی و حیات وحش میبد واقع در بلوار قاضی میرحسین با مشارکت فرمانداری، اداره آموزش و پرورش و اداره میراث فرهنگی شهرستان در دست تعمیر و راه اندازی می باشد.

وی در ادامه افزود: این موزه با هزینه ای بالغ بر هفتصد میلیون ریال توسط این اداره مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول تصریح کرد: قسمتی از دستاوردهای علوم طبیعی و حیات وحش شهرستان میبد با همت محمود بناپور در نمایشگاه صنایع دستی در مهرماه سال 95 در دانشگاه یزد به نمایش درآمد و مورد استقبال مردم قرار گرفت که بر همین اساس جلسه ای با حضور فرماندار، رئیس دانشگاه آیت ا.. حایری، رئیس اداره میبد و دیگر مسئولین شهرستان برای بهتر انجام شدن این پروژه تشکیل شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.