Skip to Content

بارش سوز و سرما در استان؛

موج سرما از سه شنبه وارد یزد می شود


کارشناس اداره هواشناسی یزد گفت: موج سرما از روز سه شنبه به صورت موقت وارد استان می شود که با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید در نقاط مرکزی، نیمه شمالی استان و ارتفاعات شیرکوه که تا روز چهارشنبه ادامه دارد.

به گزارش میبد خبر، کارشناس اداره هواشناسی استان یزد اظهار کرد: موج سرما از روز سه شنبه به صورت موقت وارد استان می شود که با افزایش ابر و وزش باد شدید در نقاط مرکزی، نیمه شمالی استان و ارتفاعات شیرکوه تا روز چهارشنبه خواهیم بود و همچنین احتمال رگبار پراکنده نیز در این مناطق وجود دارد.

سیدعباس میرحسینی افزود: طی امروز و فردا اتفاقات خاص جوی در استان نداریم جز کاهش دما نسبت به روزها گذشته داریم.

وی در ادامه گفت: از روز چهارشنبه با کاهش دما در سطح استان مواجه هستیم و از روز جمعه به تدریج با افزایش دمای هوا روبرو خواهیم بود و این روند تا یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.

میرحسینی اذعان کرد: از هفته آینده موج جدیدی وارد استان می شود که با افزایش ابر روبرو می باشیم و احتمال بارندگی نیز خواهیم داشت.

انتهای پیام/ه

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.