Skip to Content

مسئول مجمع همگرایی جوانان میبد


مسئول مجمع همگرایی جوانان میبد در گفت و گو با میبد خبردر رابطه با حضور در انتخابات شوراها گفت : یکی از گزینه های موثر در رشد و توسعه شهرستان ،عملکرد شوراها می باشد واز رسالتهای مجمع حضور و همکاری برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات و پیشرفت همه جانبه میبد است

از آنجا که حدود 9 ماه است مجمع همگرایی شهرستان میبد با فراهم آوردن گروهها ،تشکلها، هیئات، رسانه ها و ایجاد ارتباط سازنده با مسئولین و مدیران شهرستان اقدامات فرهنگی و زیرساختی را به انجام رسانده است و از طرفی عنوان کرده که با استفاده از پتانسیل اعضای خود در مباحث مدیریتی و فرهنگسازی در شهرستان نظرات کارشناسی شده ای دارد ، شبکه اطلاع رسانی میبد خبر بر آن شد تا گفت وگویی با مسئول مجمع – محمد رضاشیخ نیا- ترتیب دهد. بخش عمده این مصاحبه در مورد دلایل و میزان حضور در انتخابات آتی شوراهاست.

در آغاز مصاحبه از آقای شیخ نیا سئوال کردیم آیا مجمع در برنامه های خود تصمیم به ورود به بحث انتخابات شورا را دارد یا خیر؟

شیخ نیا در پاسخ گفت: مجمع همگرایی جوانان به عنوان بزرگترین و مهم ترین نهاد مردمی و غیر رسمی شهرستان میبد میتواند در معادلات شهرستان تاثیر گذار باشد، در انتحابات نیز ایفای نقش می کند .

حال اگر کاندیدا دارد یا اینکه از کسی حمایت میکند مسئله ای است که در جلسات مجمع مطرح خواهد شد،و روی آن بحث خواهیم کرد. درضمن به عقیده بنده به نمایندگی از مجمع برای پرداختن به مقوله انتخابات هنوز وقت داریم و با موضع گیری های زودهنگام انرژی اعضا صرف مسئله ای خواهد شد که هنوز زمانش نرسیده ، فعلا امور مهمتری در شهرستان داریم که در اولویت است.

میبد خبر: یعنی مواضع خود را نیز مطرح نمیکنید؟

-          خیر اینطور هم نیست. مواضع مجمع در انتخابات روشن است و بی شک همان مسائل برای ما اهمیت دارد که همسو با رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد .

میبد خبر: آیا از مجمع کسی را به عنوان کاندیدا معرفی می کنید ،یا از اشخاصی حمایت خواهید کرد؟

-          اگر اعضای مجمع که ملاکها و شایستگی لازم برای شورا را دارند متقاعد شوند ،کاندید جهت شورا معرفی خواهیم کرد، در غیر اینصورت اگر اعضا به اجماع برسند لیست حمایتی ارائه می دهیم .

در پایان شیخ نیا گفت آنچه در هر انتخاباتی مهم است فراهم آوردن مقدمات حضور حد اکثری اقشار جامعه برای شرکت در انتخابات است .

در مورد انتخابات شورا ها در شهرستان میبد سعی مجمع بر آنست که شورای آینده مجموعه ای از بهترینها باشد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.