Skip to Content

طوفان سندی


طوفان دو روز پیش در شرق امریکا همچنان در کانون توجه رسانه های خارجی قرار دارد. بر اساس آخرین اخبار شمار تلفات این طوفان به ۱۰۱ نفر افزایش یافته است.

طوفان سندی شرق آمریکا را چنان در هم کوبید که در 100 سال گذشته سابقه نداشته است. به گزارش سی ان ان، مقامات آمریکایی صبح امروز چهارشنبه اعلام کردند که قربانیان طوفان سندی تاکنون به ۱۰۱ نفر رسیده است. آمار کشته شدگان در ایالتها و مناطق نیوجرسی، نیویورک، پنسیلوانیا، مریلند، کانیتیکت، ویرجینای شمالی وغربی و کارولینای شمالی بیش از دیگر مناطق بوده است. از سوی دیگر، هم اکنون قریب به ۷ میلیون آمریکایی در منازلشان برق ندارند و شب گذشته را در تاریکی به صبح رساندند. در همین حال روز گذشته خبرگزاری ها مختلف تصاویری متعددی از این طوفان و خسارت های ان منتشر کردند؛ سایت نشنال جئوگرافی به عنوان یکی از پربیننده ترین سایت های انتشار عکس نیز تصاویر متفاوتی از این طوفان منتشر کرده است که در زیر می بینید  رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.