مهلت نام نویسی در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تمدید شد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد:


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد از تمدید مهلت نام نویسی در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.

به گزارش میبد خبر، خلیل دلاوری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد در این رابطه بیان داشت: نام نویسی مرحله شهرستانی چهل و یکمین مسابقات سراسری قرآن کریم تا پایان فروردین ماه ۹۷ ادامه دارد.

رئیس اوقاف میبد اظهار کرد: همه ساله در برگزاری مسابقات قرآن کریم آسیب‌شناسی صورت می‌گیرد تا سال‌های بعدی این مسابقات با کیفیت بیشتر و بهتر برگزار شود تا همه از آثار و برکات آن برخوردار شوند.

دلاوری تصریح کرد: این مسابقات در رشته های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم، همسرایی، دعاخوانی و اذان برگزار می شود.

وی افزود: علاقه مندان می‌توانند با داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۴۰ سال در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه شرکت کنند.

رئیس اداره اوقاف میبد ادامه داد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات تا ۲۶ اردیبهشت ماه و سپس مرحله استانی و کشوری و بین المللی برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و مشاهده دستورالعمل چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir یا به واحد فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد مراجعه کنند.

خلیل دلاوری تاکید کرد: ثبت نام داوطلبان این دوره مسابقات قران صرفا از طریق سایت WWW.QuranIran.irانجام خواهد شد و از همه علاقه مندان و موسسات قرآنی درخواست داریم تا در زمان باقی مانده اقدام به ثبت نام در سایت مسابقات کنند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.