Skip to Content

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد:


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد از تمدید مهلت نام نویسی در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.

به گزارش میبد خبر، خلیل دلاوری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد در این رابطه بیان داشت: نام نویسی مرحله شهرستانی چهل و یکمین مسابقات سراسری قرآن کریم تا پایان فروردین ماه ۹۷ ادامه دارد.

رئیس اوقاف میبد اظهار کرد: همه ساله در برگزاری مسابقات قرآن کریم آسیب‌شناسی صورت می‌گیرد تا سال‌های بعدی این مسابقات با کیفیت بیشتر و بهتر برگزار شود تا همه از آثار و برکات آن برخوردار شوند.

دلاوری تصریح کرد: این مسابقات در رشته های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم، همسرایی، دعاخوانی و اذان برگزار می شود.

وی افزود: علاقه مندان می‌توانند با داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۴۰ سال در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه شرکت کنند.

رئیس اداره اوقاف میبد ادامه داد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات تا ۲۶ اردیبهشت ماه و سپس مرحله استانی و کشوری و بین المللی برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و مشاهده دستورالعمل چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir یا به واحد فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد مراجعه کنند.

خلیل دلاوری تاکید کرد: ثبت نام داوطلبان این دوره مسابقات قران صرفا از طریق سایت WWW.QuranIran.irانجام خواهد شد و از همه علاقه مندان و موسسات قرآنی درخواست داریم تا در زمان باقی مانده اقدام به ثبت نام در سایت مسابقات کنند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.