Skip to Content

معاون فرماندار میبد:

مهاجرپذیری، میبد را در آینده نزدیک با آسیب‌های جدی مواجه خواهد کرد


سید بهروز موسوی گفت: صنعتی بودن شهرستان میبد باعث مهاجرپذیرشان این شهرستان شده است که این مهاجرپذیری در آینده نزدیک میبد را با آسیب‌های جدی در حوزه فرهنگی و اجتماعی مواجه خواهد کرد.

به گزارش میبدخبر، سید بهروز موسوی مدیریت و ساماندهی مهاجرین غیربومی را در راستای حفظ و ارتقاء امنیت اجتماعی، انسجام فرهنگی و ترویج اخلاق و رفتار شهروندی دانست.

موسوی میزان جمعیت، ترکیب جمعیت، شناسایی افراد دارای سوءپیشینه و رصد کردن ورودی و خروجی مهاجرین غیربومی را از مهم‌ترین شاخص‌های فعالیت سامانه اطلاعاتی مهاجرین غیربومی در شهرستان میبد برشمرد و افزود: کارگروه ساماندهی مهاجرین باید نسبت به بروز رسانی این سامانه اقدام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد تصریح کرد: با رصد و به‌روزرسانی سامانه مهاجرین باید آسیب و معضلات فرهنگی و اجتماعی در شهرستان میبد به حداقل برسد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.