مهاجرت غیر‌بومی‌ها معضل اين روزهاي كميته امداد يزد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentمدیر کل کمیته امداد استان یزد مهاجرت غیر‌بومی‌ها را معضل و مشکل بزرگ جامعه و کمیته امداد استان خواند.

به گزارش میبد خبر، «محسن علیزاده» در نشست با فرماندار میبد، افزود: در شرایط بد اقتصادی و نابسامان کشور، بیشترین آسیب متوجه قشر مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) است که در این مسیر همگی عزم خود را جزم کرده‌ایم تا مددجویان تحت فشار قرار نگیرند و از لحاظ روحی دچار آسیب و مشکل نگردند .

وي با اشاره به جمعیت 103هزار نفری شهرستان میبد، گفت:جمعیت واقعی این شهرستان 86 هزار نفر است که مابقی مهاجرانی تشکیل می‌دهند که وارد این شهرستان شده‌اند و فرصت شغلی را از بومی‌ها گرفته‌اند.

به گفته وي، این مهاجران طبق دستور‌العمل‌های کمیته امداد تحت اولویت مسکن قرار نمی‌گیرند و اولویت مسکن با بومی‌های هر شهرستان است مگر در مواردی كه برای درمان یا کمک معیشت مراجعه مي‌كنند. 

عليزاده افزود: مهاجرانی که وارد شهرستان میبد شده‌اند، صرفاً جهت کار وارد این شهرستان شده  که خوشبختانه این شهرستان با بیشترین مهاجر، کمترین آمار جامعه مددجوی غیر بومی را داراست .

«حسین فلاح» فرماندار میبد هر گونه حمایت و همکاری خودرا برای کمک به مسکن مددجویان و برطرف کردن مشکلات معیشتی  آنها در روستاها و شهر اعلام کرد.

انتهای پیام/

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.