Skip to Contentمدیر کل کمیته امداد استان یزد مهاجرت غیر‌بومی‌ها را معضل و مشکل بزرگ جامعه و کمیته امداد استان خواند.

به گزارش میبد خبر، «محسن علیزاده» در نشست با فرماندار میبد، افزود: در شرایط بد اقتصادی و نابسامان کشور، بیشترین آسیب متوجه قشر مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) است که در این مسیر همگی عزم خود را جزم کرده‌ایم تا مددجویان تحت فشار قرار نگیرند و از لحاظ روحی دچار آسیب و مشکل نگردند .

وي با اشاره به جمعیت 103هزار نفری شهرستان میبد، گفت:جمعیت واقعی این شهرستان 86 هزار نفر است که مابقی مهاجرانی تشکیل می‌دهند که وارد این شهرستان شده‌اند و فرصت شغلی را از بومی‌ها گرفته‌اند.

به گفته وي، این مهاجران طبق دستور‌العمل‌های کمیته امداد تحت اولویت مسکن قرار نمی‌گیرند و اولویت مسکن با بومی‌های هر شهرستان است مگر در مواردی كه برای درمان یا کمک معیشت مراجعه مي‌كنند. 

عليزاده افزود: مهاجرانی که وارد شهرستان میبد شده‌اند، صرفاً جهت کار وارد این شهرستان شده  که خوشبختانه این شهرستان با بیشترین مهاجر، کمترین آمار جامعه مددجوی غیر بومی را داراست .

«حسین فلاح» فرماندار میبد هر گونه حمایت و همکاری خودرا برای کمک به مسکن مددجویان و برطرف کردن مشکلات معیشتی  آنها در روستاها و شهر اعلام کرد.

انتهای پیام/

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.