Skip to Content

اعلام برائت صریح آیت الله موحدی از لیست مورد تایید بی بی سی

من اصلاً راضی نبودم و نیستم که اسمم در لیست آقای هاشمی باشد/ قبل از همه به آیات جنتی، یزدی و مصباح رأی می‌دهم/ مردم در انتخابات خبرگان، ضدانگلیسی رأی بدهند


من اصلاً راضی نبودم و نیستم که اسمم در لیست آقای هاشمی باشد و به همین دلیل هم می‌گویم که مردم بدانند، من فقط عضو لیست جامعتین هستم. برخی می‌گویند که من از این لیست خارج شوم که این بی‌معنی است چون من خودم در لیست نرفتم که حالا خارج شوم و ابتدائاً در این لیست نبودم که حالا بگویم من از این لیست خارج می‌شوم.

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری با بیان "در لیست مورد حمایت هاشمی ورود نکرده‌ام که از آن خارج شوم" گفت: به عموم مردم توصیه می‌کنم که در انتخابات خبرگان، ضدانگلیسی رأی بدهند و صددرصد در ابتدای برگه رأی نام آیات یزدی، جنتی و مصباح را بنویسند.

به گزارش "lمیبدخبر" به نقل از تسنیم، آیت‌‌الله محمدعلی موحدی کرمانی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری با بیان "در لیست مورد حمایت هاشمی رفسنجانی ورود نکرده‌ام که از آن خارج شوم" گفت: من اصلاً راضی نبودم و نیستم که اسمم در لیست آقای هاشمی باشد و به همین دلیل هم می‌گویم که مردم بدانند، من فقط عضو لیست جامعتین هستم. برخی می‌گویند که من از این لیست خارج شوم که این بی‌معنی است چون من خودم در لیست نرفتم که حالا خارج شوم و ابتدائاً در این لیست نبودم که حالا بگویم من از این لیست خارج می‌شوم.

وی با اعلام اینکه دشمن از تأثیرگذاری آیات جنتی، یزدی و مصباح وحشت دارد، تأکید کرد: به عموم مردم توصیه می‌کنم که در انتخابات خبرگان، ضدانگلیسی رأی بدهند و صددرصد در ابتدای برگه رأی نام آیات یزدی، جنتی و مصباح را بنویسند؛ بنده هم قبل از همه در انتخابات خبرگان ابتدا اسم این سه بزرگوار را خواهم نوشت.

این عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آقایان بدون اینکه اجازه‌ از من بگیرند، نامم را در لیست خود قرار دادند و حالا اعلام می‌کنم که در این لیست (لیست مورد حمایت هاشمی) نیستم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.