Skip to Content

با حضور رییس کل دادگستری استان یزد؛


چهار واحد منزل سازمانی برای قضات غیربومی شهرستان میبد با حضور رییس کل دادگستری استان یزد و تنی چند از معاونان و مسئولان محلی افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از ایسنا، «محمدرضا حبیبی» رییس کل دادگستری استان یزد در حاشیه افتتاح منازل سازمانی در میبد، گفت: برای اجرای این طرح که در ابتدا قرار بود دو واحد باشد، یک میلیارد و 600 میلیون ریال از اعتبارات خاص با مساعدت ریاست قوه قضاییه و تقریباً به همین میزان از سایر اعتبارات درون شهرستانی هزینه شد تا چهار واحد منزل سازمانی تکمیل و تجهیز شود.

وی افزود: رفع نیاز‏‏های اولیه یک قاضی که مشغله‏‏‌های زیادی دارد، ضروری است به ویژه برای قضات غیربومی که باید حداقل‏‏‌های انگیزه حضور و خدمت را برای آنان فراهم کرد.

حبیبی خاطرنشان کرد: قوه قضاییه رسالت تأمین عدالت، امنیت و آرامش جامعه را بر عهده دارد و بنا به این رسالت خطیر باید شرایط برای تحقق آن مهیا شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.