Skip to Content

به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان:

معرفی بازنشسته نمونه سازمان تامین اجتماعی+تصاویر


صبح امروز و با حضور مسئولین سازمان تامین اجتماعی استان آقای محمد حسین دهقانی به عنوان بازنشسته نمونه انتخاب گردید.

به گزارش "میبدخبر"،صبح امروز و در مراسمی که با حضور رئیس سازمان تامین اجتماعی ،مدیریت درمان سازمان و رئیس کانون بازنشستگان یزد در پارک کوهستان به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد محمد حسین دهقانی بعنوان بازنشسته نمونه معرفی و از او تقدیر بعمل آمد.

آقای دهقانی یکی از فعال فرهنگی و کارگری شهرستان می باشد که درکارخانه کاشی احسان مشغول به کار بوده که در سال 93 بازنشسته شده است.

وی چندین دوره بعنوان عضو هیئت مدیره کانون هماهنگی شورای کارگری استان،نماینده کارگران در هیئت تشخیص شهرستان بوده و مؤسس و رئیس انجمن صنفی کارگران کاشی و سرامیک شهرستان میبد می باشد.

دهقانی در حال حاضر مشغول تاسیس کانون بازنشستگان میبد می باشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.