Skip to Content


معدوم سازی 2 تن مواد خوراکی،آرایشی و بهداشتی فاسد در میبد


حدود 2تن مواد خوراکی ، آرایشی و بهداشتی که توسط مرکز بهداشت میبد در بازدید از سطح عرضه توسط واحد بهداشت محیط شناسایی و جمع آوری شده بود، در محل گود زباله های شهرستان معدوم شد.

به گزارش میبدخبر، حدود 2تن مواد خوراکی ، آرایشی و بهداشتی که در ایام بسیج سلامت نوروزی توسط اکیپ بهداشتی مرکز بهداشت میبد در بازدید از سطح عرضه توسط واحد بهداشت محیط شناسایی و جمع آوری شده بود، در هفته سلامت در محل گود زباله های میبد معدوم شد.

مهندس حیدری کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت میبد در این رابطه بیان داشت: در این موضوع 12 پروژه قضایی نیز تشکیل شد و در دست رسیدگی توسط مبادی ذیصلاح است.

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.