معدوم سازی بیش از 480 کیلوگرم انواع فرآورده دامی غیربهداشتی در میبد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میبد عنوان کرد:


رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میبد گفت: ببیش از 480 کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف ویژه ایام تعطیلات نوروزی در میبد معدوم شد.

محسن کریمی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میبد در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر ضمن اعلام این خبر بیان داشت: طی بازدیدهای بازرسان بهداشتی شبکه دامپزشکی میبد در ایام نوروز از رستوران ها، بیش از 480 کیلوگرم فراورده های گوشتی آلوده، بدون لیبل و تاریخ مصرف گذشته ضبط و از چرخه مصرف خارج شد.

وی هدف شبکه دامپزشکی میبد از انجام بازرسی های مستمر و دوره ای را حصول اطمینان همشهریان محترم از سلامت فرآورده های خام دامی بر شمرد و گفت: در این راستا همکاری مردم با شبکه دامپزشکی در برخورد با متخلفان بهداشتی، امری ضروری و زمینه ساز امنیت غذایی و سلامت جامعه می باشد.

کریمی در پایان از شهروندان خواست تا در هنگام خرید به داشتن کد پروانه بهداشتی از اداره کل دامپزشکی، تاریخ تولید، انقضاء و شرایط نگهداری محصول دقت نظر لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.