Skip to Content


معاون فرماندار دولت تدبیر سر ارباب رجوع را شکست!+جزئیات


در تازه ترین توهین دولتی ها به مردم معاون فرماندار ایرانشهر با پرتاب قندان سر ارباب رجوع را شکست.

به گزارش میبد خبربه نقل از عصرهامون، در روز های اخیر خبرهایی مبنی بر توهین جدید دولتی ها در شبکه های مجازی و برخی رسانه ها منتشر شد؛ در این خبرها آمده بود که در پی مشاجره یکی از مسئولین شهرستان ایرانشهر با یک ارباب رجوع؛ مسئول مربوطه اقدام به پرتاب قندان می نماید و سر ارباب رجوع را می شکند.

یکی از شاهدان در گفت و گو با پهره گفت: به دنبال این واقعه تعجب برانگیز که در مقابل چشمان کارکنان اداره و تعدادی از مراجعین رخ داد؛ بر اثر شدت خونریزی سر ارباب رجوع؛ نیروی انتظامی و اورژانس 115 در محل حاضر شد.
به گفته این شاهد عینی مسئول مربوطه در گذشته سابقه برخورد فیزیکی با ارباب رجوعان را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

قطع کردن تلفن پاسخ فرماندار ایرانشهر به خبرنگار

جهت پیگیری این موضوع در تماسی که خبرنگار حوادث عصرهامون با نبی بخش داوودی فرماندار ایرانشهر داشت، وی در پاسخ به سوال خبرنگار این پایگاه خبری " چه برخوردی با کارمند خاطی شده است"، گفت: من در جلسه هستم بعدا تماس بگیرید.

وی در ادامه سوال خبرنگار عصرهامون که "خیلی کوتاه پاسخ دهید چه برخوردی با این کارمند انجام شده است؟ "گوشی تلفن را قطع کرد.

به گفته محسن اهوارکی معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران: مجازات قانونی برای اهانت به ارباب رجوع در قانون به صورتی تعیین شده که هیچ کارمندی حق اهانت به ارباب رجوع را ندارد.

معاون قضایی دادگستری: اهانت به ارباب رجوع مشمول حبس و جریمه نقدی می شود

اهوارکی گفته بود که: منظور از اهانت هر گونه برخورد توهین آمیز از سوی کارمندان و مستخدمان دولت نسبت به ارباب رجوع است که در قانون جرم محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: در متن ماده قانونی ۶۰۸ و ۶۰۹ عنوان شده که هر کس به دیگری اهانت کند مشمول مجازات قانونی از قبیل حبس و جریمه نقدی می‌شود.
علی ای حال گویا توهین دولتی ها به مردم همچنان ادامه دارد و این روز ها از توهین های لفظی به زد و خورد رسیده است و از این پس مردم باید در انتظار شکستن دست و پا  و سر خود از سوی مسئولان دولت تدبیر باشند.
حال باید دید مسئولین دولتی در استان سیستان و بلوچستان با این کارمند خاطی برخورد خواهند کرد یا چشم بر روی این خطای بزرگ خواهند بست.
انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.