Skip to Content


معاون فرماندارمیبد نسبت به افزایش طلاق‌های توافقی هشدار داد


دومین جلسه کارگروه طلاق با حضور معاون فرماندارمیبد و اعضای آن در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از روابط عمومی فرمانداری: معاون فرماندارمیبد در این جلسه با اشاره به پیامدهای طلاق و ارائه فعالیت‌های صورت گرفته در راستای پیشگیری از طلاق به اهمیت موضوع آموزش‌های پیش از ازدواج پرداخت و گفت: هرچند طلاق به‌عنوان منفورترین حلال هست ولی پیامدهای آن خیلی سنگین است.

سید محسن فلاح تنها راه پیشگیری از طلاق را آموزش پیش از ازدواج و کسب گواهی ازدواج از مراکز معتبر دانست و گفت: در این زمینه به دنبال تدوین طرح آموزشی هستیم.

فلاح با اشاره به مقوله طلاق‌های توافقی هم گفت: این‌گونه طلاق‌ها در حال افزایش است و دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرستان باید راهکارهای مناسبی را برای آن بی اندیشند.

وی بابیان اینکه کارگروه طلاق مدت 2 سال است که در شهرستان میبد شکل‌گرفته است افزود: این کارگروه به ریاست فرماندار و با شرکت مسئولین بهزیستی، دادگستری، آموزش‌وپرورش، کمیته امداد، تبلیغات اسلامی و شورای مبلغان اداره می‌شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.