Skip to Content


معامله عجیب یک نامزد انتخاباتی در میبد برای کناره گیری!


یکی از نامزدهای انتخاباتی حوزه میبد و تفت برای انصراف خود از ادامه حضور در انتخابات، جهت دستیابی به منافع شخصی خود دست به معامله عجیبی زد.

به گزارش "میبدخبر" این نامزد انتخاباتی که انصراف خود را با هوی تبلیغاتی خاصی اعلام کرد، ابتدا با حضور در یکی از ستادهای انتخاباتی، برای اعلام کناره گیری خود به نفع آن کاندیدا، علاوه بر درخواست جبران هزینه های مالی که برای تبلیغات خود تاکنون کرده است، شرط ترفیع درجه کاری خود را هم مطرح کرد.

این نامزد انتخاباتی که تاکنون سوابق مطرح و قابل توجهی در رزومه خود ندارد، وقتی با جواب منفی کاندیدای دیگر مواجه شد، پس از آن به یکی دیگر از ستادهای انتخاباتی آنهم با جناح کاملا متفاوت مراجعه کرد و همانجا انصراف قطعی خود را اعلام نمود!
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.