Skip to Content

شهردار میبد مطرح کرد؛


شهردار میبد گفت: بیشترین میزان بودجه ای که هزینه می شود برای محله شهیدیه می باشد و بیشترین میزان آسفالت جهت اصلاح کوچه ها در آنجا مصرف می شود.

به گزارش میبد خبر، محمود اسد زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران این شهرستان اصلی ترین هدف شهرداری را آزادسازی زمین ها، کم کردن بار ترافیکی در معابر و خیابان های شهرستان عنوان و بیان داشت: شهرک آیت الله اعرافی از اهداف مهم شهرداری در سال جاری است که به ستاد بازآفرینی کشور معرفی شده است و 500 میلیون تومان از طرف شهرداری تامین اعتبار شده است.

وی افزود: بیشترین میزان بودجه ای که هزینه می شود برای محله شهیدیه می باشد و بیشترین میزان آسفالت جهت اصلاح کوچه ها در آنجا مصرف می شود. ساخت و مرمت حمام سنتی شهیدیه و همچنین احداث دو پارک جدید از دیگر فعالیت های در جریان برای این محله از شهرستان میبد می باشد.

شهردار میبد با بیان اینکه طرح فاضلاب از جمله کارهای مهم شهرداری در شورای پنجم بوده و تاکنون به طول 80 کیلومتر انجام شده است، اذعان داشت: مالیات ارزش افزوده که ازسوی اداره مالیات به شهرداری میبد تعلق گرفته است 12 میلیارد تومان بوده است که نسبت به سال های گذشته 600 میلیون تومان کاهش عوارض صورت گرفته است و بیشترین درآمد شهرداری از محل ارزش افزوده بوده است که بالغ بر  4 میلیارد تومان آن وصول شده است.

اسد زاده به مسئله طرح تفصیلی در شهرستان میبد پرداخت و گفت: اجرای طرح تفصیلی از دغدغه‌های شهرداری میبد است و امیدواریم با عقد قرارداد 106 میلیون تومانی با یکی از شرکت ها، جهت اصلاح طرح تفصیلی گام برداریم و با به نتیجه رسیدن این طرح مشکلات زیادی که شامل 3 هزار و 200 پرونده در کمیسیون های مختلف می باشد را مرتفع کنیم.

شهردار میبد به عملکرد ستاد بازآفرینی پرداخت و اظهار داشت: 15 قرارداد با ستاد بازآفرینی بالغ بر 10 میلیارد تومان در حوزه بافت تاریخی انجام شده است که میزان مشارکت شهرداری در پروژه‌های بافت تاریخی 50 درصد بوده است.

وی همچنین به مرمت مسیر حرکت نخل در حسینیه قلعه فیروزآباد، معابر قدیمی محله مهرجرد و مسیر های قدیمی محله ده آباد اشاره کرد.

اسد زاده  با اشاره به تامین اعتبارکف سازی پارک بهاران اظهار داشت: توسعه پارک، تامین روشنایی و احداث پارکینگ پارک بهاران از اولویت‌های شهرداری است.

شهردار میبد در ادامه از نصب 20 دوربین جدید در شهرستان میبد خبرداد و افزود: جهت هوشمند سازی شهر میبد نصب 20 دوربین جدید به ارزش دومیلیارد تومان در آینده نزدیک اجرا خواهد شد.

وی تغییرات اساسی در ساختار اداری شهرداری را از فعالیت های مثبت این دوره اعلام کرد و ابراز داشت: همه تلاش هایی که در این دوره صورت گرفته با همان نیروهای سابق و با همان ظرفیت بوده است و جا دارد از تلاش های صادقانه و بی منت همه زیر مجموعه های شهرداری تشکر کنم.

اسد زاده در پایان تصریح کرد: ساخت میدان میوه وتره بار و ترمینال مسافربری ،خرید کارخانه آسفالت 160 تنی به مبلغ 350 میلیون تومان توسط سازمان و حمایت از انجمن آزاد سازی زندانیان است ازجمله دیگر اقدامات شهرداری میبد است.

 

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.