Skip to Content


مصداق بارز کاسه های داغتر از آش


متاسفانه این روزها شاهد برگزاری مراسم هایی هرچند به گفته خودشان کم هزینه اما غیر ضروری از طرف مسئولین و نهاد های دولتی هستیم.

میبد خبر؛

مصداق بارز کاسه های داغتر از آش

متاسفانه این روزها شاهد برگزاری مراسم هایی هرچند به گفته خودشان کم هزینه اما غیر ضروری از طرف مسئولین و نهاد های دولتی هستیم.

برنامه هایی با عنوان هایی همچون   " مراسم  قدردانی از دست اندرکاران برگزاری مراسم ... " و امثالهم که با هزینه هایی از طرف ارگان های دولتی برگزار می شود.

و این روز ها اخباری حاکی از برگزاری  " مراسم تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان همایش فرهیختگان "  به گوش میرسد.

به راستی همایش فرهیختگان با آن دعوت نابجا از دکتر متولی زاده ارکانی که در آغاز صحبت های خود آبروی میبد و این همایش را نشانه گرفت و از طرفی این همایش خود شامل تجلیل از نخبگان میبدی بود، نیاز به تقدیر از برگزار کنندگان دارد؟ 

در جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسئولین که چند شب پیش در امامزاده میرشمس الحق برگزار شد، اکثر قریب به اتفاق مشکلات شهر به "کمبود بودجه" ختم شد.

قضاوت  ارتباط این دو موضوع با خود شما...
رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 3.8333333333333335 stars out of 5.


حسن
خیلی از حضار تاحدی فرهیخته نبودند
خیلی از فرهیختگان شهر در خانه بودند وکسی از آنها دعوت نکرده بود
آیا این موجب سرخوردگی فرهیختگان شهر نیست؟؟؟
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۲/۳ ۱۳:۲۴
حسین جون
تنگ نظری بر اساس اطلاعات غلط وتعصبات نابجا دستمایه اینگونه اظهارات غیر مسوولانه است همایش امسال بر اساس نظر اغلب مسوولان شهر واستان وشرکت کنندگان عالی بود وبحث علمی دکتر متولی بر اساس امکانات علمی مرکز ژنتیک میبدنقطه قوت همایش بود که ثمرات بزرگی برای ما خواهد داشت یک تشکر خشک وخالی حد اقل کاری است که می شد کرد این را هم نتوانستید ببینید ضمن اینکه هیج هزینه ای هم بر دوش دولت نداشته دوستان کمی فقط کمی انصاف تقوی ازادگی حیاو...به قلم خود خیانت ورهاشدگی نپسندیم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۲/۳ ۱۳:۱۰