Skip to Content


مشکل فنی برای فوکر 100 هواپیمایی نفت به مقصد یزد/مسافرها «سالم» به یزد رسیدند


پرواز شماره 2608 هواپیمایی نفت از تهران به یزد هنگام برخاستن از فرودگاه مهراباد دچار مشکل فنی شد.

به گزارش میبد خبر، پرواز شماره 2608 هواپیمایی نفت از تهران به یزد هنگام برخاستن از فرودگاه مهراباد دچار مشکل فنی شد.

در همین ارتباط غلامرضا قاسمی مدیر عامل هواپیمایی گفت: به هیچ عنوان حادثه‌ای صورت نگرفته و تنها به دلیل مشکل در سیستم رادیویی هواپیما در ابتدای پرواز اختلال ایجاد شد.

وی افزود: این اختلال به قدری ساده بود که حتی خلبان پرواز می‌توانست این موضوع را نادیده گرفته و پرواز را ادامه دهد که به دلیل اولویت ایمنی از این کار پرهیز کرد.

قاسمی تصریح کرد: مشکل به وجود آمده به سرعت حل شد اما به دلیل اینکه یکی از مسافران اعلام انصراف از سفر را کرد و از آنجا که تخلیه بار و دریافت پنل جدید پرواز زمان‌بر بوده مسافران مدتی در هواپیما معطل ماندند.

مدیر عامل هواپیمایی نفت در پایان افزود: این پرواز ساعت 22 در صحت کامل در فرودگاه شهر یزد به زمین نشست.

عصر هامون/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.