Skip to Content


مشکلات روستاهای بخش مرکزی میبد با حضور نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی بررسی شد+ تصاویر


نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مدیران اجرایی استان و شهرستان به منظور بررسی مشکلات روستاهای بخش مرکزی میبد در جمع مردم حضور یافتند.

به گزارش میبد خبر، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل بنیاد مسکن استان با حضور در روستای رکن آباد ضمن دیدار از پروژه های عمرانی اجرا شده  با مردم ودهیاران روستاهای بخش مرکزی میبد در مسجد جامع رکن آباد دیدار کرد.

در این دیدار سه ساعته مردم ودهیاران روستاهای بخش مرکزی میبد مسائل و مشکلات روستاهای خود را مطرح کردند.

دهقانی فیروزآبادی در این بازدید پس از شنیدن مشکلات روستائیان از مسئولین ادارات خواست تا به مشکلات مطرح شده در حوزه کاری خود پاسخ بدهند و مسئولین نیز هر کدام گزارشی از اقدامات انجام شده در مورد مشکلات مطرح شده و همچنین موارد در حال پیگیری ارائه نمودند و نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی پس از جمع بندی در پایان توضیحات مورد نیاز را نیز بیان نمود.

در پایان مراسم از مدیر کل بنیاد مسکن استان بابت انجام خدمات در روستاها تقدیر شد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.