Skip to Content

عضو شورای شهر میبد:

مشاور طرح تفصیلی میبد از تحویل مدارک، گزارشات و نقشه ها امتناع کرد


عضور شورای شهر میبد گفت: متاسفانه شرکت مهندسین مشاور از تحویل مدارک، گزارشات و نقشه های طرح تفصیلی میبد امتناع کرد.

مجید زارعی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر در خصوص عدم همکاری مشاور طرح تفصیلی میبد در ارائه مدارک، گزارشات و نقشه ها به شهرداری بیان داشت: پس از تصویب طرح تفصیلی میبد مشاور طرح موظف بود طبق مفاد مصوبه مورخ 96/6/29 کمیسیون ماده 5 استانداری را اجرا و ظرف مدت یک هفته از تاریخ 97/5/29 طرح تفصیلی شهر میبد را در افق 1400 کامل و به وزارت راه و شهرسازی تحویل دهد که متاسفانه باز هم در این زمینه بد قولی کرد.

وی افزود: در این راستا مقرر شده بود مشاور پس از تحویل طرح، گزارشات و نقشه های طرح تفصیلی به شهرداری میبد بعنوان کارفرما شهرداری مابقی هزینه های طرح را به مشاور پرداخت کند ولی شرکت مشاور شاران از تحویل مدارک، گزارشات و نقشه های طرح تفصیلی میبد امتناع کرد.

عضو شورای شهر میبد اظهار داشت: از استاندار محترم تقاضا داریم که تعهد مشاور را در جلسه کمیسیون ماده 5 به تصویب رسیده پیگیری کرده تا حقی از مردم میبد ضایع نشود. چنانچه این موضوع پیگیری نشود شورای شهر میبد راسا اقدام به پاسخگویی به مردم در خصوص تغییر کاربری و شبکه معابر خواهد کرد.

وی در پایان تصریح داشت: مسکن و شهرسازی یزد نیز به عنوان ناظر طرح تفصیلی میبد موظف است مدارک و نقشه ها را از مهندس مشاور تحویل گرفته و به شهرداری میبد واگذار کند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.