Skip to Content

مدیر بیمارستان میبد:


ذبیح الله برجسته گفت: قدردان خیرین و مردم خوب میبد هستیم ، بسیاری از مشکلات با ورود مردم به عرصه حل شده است.

به گزارش میبدخبر، ذبیح الله برجسته مدیر بیمارستان میبد ضمن قدردانی از مشارک مردم و خیرین گفت: اگر همدلی و همراهی مسئولین مختلف شهرستان و کمک و مساعدت و مشارکت مردم نبود بدون شک در روند ارائه خدمت دچار مشکل می‌شدیم.

وی افزود: شکر خدا با کمک خیرین و شهروندان امروز هم در بیمارستان و هم در نقاهتگاه توانستیم خدمات با کیفیت و بسیار خوبی ارائه دهیم قدردان مردم خوب میبد هستیم.

برجسته با بیان اینکه بسیاری از مشکلات در چند روز گذشته با مشارکت مردم و همدلی که ایجاد شده است حل شد، ابراز داشت: نقش رسانه های شهرستان در اگاهی بخشی و ایجاد همدلی بسیار با اهمیت بوده و در چند روز گذشته اصحاب رسانه واقعا سنگ تمام گذاشتند.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.