Skip to Content


مشاركت دانش‌آموزان میبدی در انتخابات شوراهای دانش‌آموزی+ تصاویر


همزمان با سراسر کشور بیست و یکمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی در مدارس شهرستان میبد برگزار شد.

جعفر شفاهی در گفتگو با خبرنگار با خبرنگار میبد خبر، در خصوص برگزاری این انتخابات دانش آموزی بیان داشت: هدف از برگزاری این دوره از انتخابات را تحکیم و تعمیق ارزش ها و باورهای دینی و آموزه های سیاسی و اجتماعی در بین دانش آموزان و تقویت خودباوری و اعتماد به نفس و تکریم عملی شخصیت دانش آموزان با هدف تمرین مشارکت جویی و مسؤولیت پذیری و پرورش روحیه انتقاد پذیری و حسن سلوک و احترام متقابل و دست یابی به زمینه های مناسب واگذاری مسوولیت به دانش آموزان در جهت ارتقای سطح علمی ، فرهنگی و اجتماعی و بهبود نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری و در نهایت تربیت دانش آموزان بر اساس چشم انداز تحول بنیادین و تراز جمهوری اسلامی است.

وی افزود: شورای دانش‌آموزی دارای جایگاه بالایی در سند تحول است و در این مسیر به افزایش کارآمدی شورا با تفویض برخی از اختیارات در مدارس و فراهم‌کردن زمینه مشارکت در فرایند تعلیم و تربیت اشاره شده است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش میبد در پایان تصریح کرد: اين انتخابات و تشكيل شوراي دانش‌آموزي مي‌تواند آغازگر تحول جدي در زندگي اجتماعي نسل آينده انقلاب باشد.

مراسم نمادین انتخابات با حضور جمعی از مسوولین شهرستان در دبیرستان نمونه گل محمدی برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.