Skip to Contentصبح امروز با حضور جمعی از مسئولین «مرتضی فلاح‌» به عنوان مسؤول جدید بسیج اصناف میبد معرفی شد.

به گزارش میبدخبر، صبح امروز با حضور مسئول بسیج اصناف استان و جمعی از مسئولین میبد مرتضی فلاح‌ به عنوان مسؤول جدید بسیج اصناف معرفی و از زحمات عبدالحمید نوری قدردانی به عمل آمد.

مصطفی بهشتی در این مراسم با بیان این‌که بسیج اصناف یکی از اجزای اصلی بسیج است، اظهار داشت: در دوران حیات و کارکرد بسیج همواره بسیج اصناف نقش خود را در صحنه و عرصه‌های مختلف ایفا کرده است و تمام اعضای اصناف در نظام جمهوری اسلامی خود را بسیجی می‌دانند و انتظار می‌رود با رویکرد بسیجی اقدامات خود را دنبال کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد خاطرنشان کرد: در خصوص موضوع بازار اسلامی و خصوصا امر به معروف و نهی از منکر در بازارهای ما باید توجه جدی داشت و انتظار می‌رود که اصناف، کسبه و تجار بازار اسلامی را محقق کنند.

گفتنی است شهرستان میبد دارای 22 اتحادیه صنفی و بیش از 3 هزار و 500 صنف می‌باشد.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.