Skip to Content

همزمان با ماه پر خیر و برکت رمضان؛

مسجد دانشکده علوم قرآنی میبد افتتاح شد+ تصاویر


مسجد دانشکده علوم قرآنی میبد، با حضور آیت الله اعرافی، حجت الاسلام زارع زاده مدیرکل اوقاف استان، فرماندار و برخی از مسئولین شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، سید مصطفی موسوی رئیس دانشکده علوم قرآنی در رابطه با روند ساخت و افتتاح مسجد دانشکده علوم قرآنی میبد اظهار داشت: پروژه مسجد دانشکده علوم قرانی سال ۹۱ توسط مرحوم یحیی زاده و آیت الله اعرافی کلنگ زنی و امروز (هفتم رمضان ۹۶) افتتاح شد.

وی افزود: با بهره برداری از زیر زمین این مسجد در سال ۱۳۹۴ اقامه نماز و همین طور فعالیت های فرهنگی دانشجویان این دانشکده نیز در این مکان شروع شد.

موسوی ادامه کار ساخت این مسجد را اینگونه عنوان کرد: پس از شروع فعالیت در طبقه تحتانی، طبقه بالا نیز اماده ساخت شد که با کمک های خیری و همین طور کمک های اداره اوقاف توانستیم ساخت و ساز مسجد را ادامه دهیم.

وی در مورد کمک های خیری به ساخت مسجد، افزود: در روند ساخت این پروژه حدود ۴۰۰ میلیون تومان از خیرین و همچنین اداره اوقاف کمک شده است که برآورد ما هزینه ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان است که ان شاءالله با کمک های خیرین این مسجد به اتمام خواهد رسید.

در انتهای مراسم به خیرین و دست اندرکاران ساخت مسجد دانشکده علوم قرانی هدایایی تقدیم شد و حاضرین، نماز جماعت را به امامت آیت الله اعرافی اقامه کردند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.