Skip to Content

نویسنده مستند فیلم شهید ابراهیمی در گفتگو با میبد خبر:

مستند فیلم شهید ابراهیمی در دست تدوین است/ اکران فیلم قبل از رمضان امسال + تصاویر پشت صحنه


نویسنده و تهیه کننده مستند فیلم «شهید ابراهیمی» در گفتگو با خبرنگار میبد خبر از اکران این فیلم، قبل از رمضان امسال خبر داد.

نویسنده مستند فیلم شهید ابراهیمی در گفتگو با میبد خبر از بازیگری ابوالفضل بیشمار (نقش شهید) ، امیر حسین برزگر بفروئی (نقش دوران کودکی شهید)، روح الله کریمزاده (فرمانده) و غلام محمد رجبی در نقش پدر شهید خبرداد و اظهار داشت: مراحل فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی جواد خادم زاده و فیلمبرداری  حسین اقبال از اواخر بهمن 93 استارت خورد و هم اکنون مرحله تدوین را طی میکند.

آقای احمدی گفت: مراحل تحقیقات و نگارش این مستند  از مهر تا بهمن 93 انجام شد و از همان اواخر بهمن 93 کار فیلمبرداری استارت خورد، وی با بیان اینکه هم اکنون در حال تدوین این فیلم هستیم از اکران آن قبل از رمضان امسال خبر داد.وی اظهار داشت پس از تدوین در میبد اکران خواهیم داشت و همچنین رایزنی های جهت پخش از شبکه دو سیما نیز صورت گرفته است.

مستند فیلم شهید ابراهیمی، داستان زندگی سراسر آموزنده ی رزمنده شهید ابراهیمی، پاسدار پادگان نبی اکرم(ص) میبد میباشد که در حین آموزش، با انفجار نارنجک در دستانش به خیل هم رزمانش پیوست.

 

 


رای شما
میانگین (7 آرا)
The average rating is 3.4285714285714284 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.